Alamandi


Brak Oceny...

AlamandiInternetowa gra o przygodach w bajcznym królestwie Alamandii — magiczny świat pełen swobody i lekkości. To bardzo proste znaleźć się tutaj. Wystarczy stworzyć swoją postać. Rozważ wizerunek bohatera, wymyśl oryginalne imię i rozpocznij podróż do magicznego świata Alamandii z jego spektakularnymi krajobrazami i wyjątkową atmosferą.

Nie zdziw się, że będziesz w podróży wraz z innymi graczami w trybie online! Za każdym razem, znajdując się na centralnym placu w nowym mieście, będziecie mogli się poznać, porozmawiać, zapraszać do siebie lub razem uczestniczyć w mini-grach! Każde miasto ma swoje przygody — „Ocalić żółwie”, „Owczy bieg, „Kasyno”, „Kotki i myszki”. Pomyśl, co przyciąga Cię najbardziej!

Im częściej wygrywasz w mini-grach, tym szybciej awansujesz z ligi amatorów, do ligi brązu, a później wyżej i wyżej. Podróżuj, rozmawiaj, zbieraj kryształy wszelkich kolorów i pomnóż swoje bogactwo ukryte w zakładce "Skarby". Zarób więcej monet, aby doskonalić swoje umiejętności i status.

Kliknięcie na avatar Twojej postaci przeniesie Cię w zdobyte przez Ciebie bogactwa. Tutaj możesz zobaczyć swoich gości, przyjaciół, prezenty. Będziesz mógł odświeżyć swoją garderobę, wyposażyć dom i ogród. Jeśli zechcesz, możesz zmienić swój wygląd, wydając na to kilka monet. Zdobyć monety jest bardzo prosto. Wystarczy wygrać w jakiejkolwiek minigrze. Aha, i nie zapomnij łapać przelatujące ptaki! Jest to kolejna wspaniała okazja, aby doładować swoje konto!

W magicznym świecie Alamandii możesz swobodnie przemieszczać się balonem w dowolnym kierunku. Przebywaj w każdym mieście tak długo, jak zechcesz. Wykaż się inteligencją i bierz udział we wszystkich przygodach!

Główne zalety z pełnej wersji gry "Alamandi"


Wymagania systemowe


Alamandi
Alamandi
Alamandi
Inne gry z tej kategorii:
Akhra: SkarbyAkhra: Skarby
Wyprawa w grze typu "Dopasuj 3" po niezliczone skarby w głąb wspaniałego świata Akhry! Znajdź fragmenty zagubionej mapy i ukończ ...
Na zawsze razemNa zawsze razem
Jak wiele można poświęcić w imię miłości? Sprawdź to, grając w jedną z gier w tym zestawieniu — "Herosi Hellady 3: ...
Lost In NightLost In Night
"Lost in Night" stanowi kolejny krok w grach "połącz 3", gdyż zawiera nowy, trzeci sposób rozgrywki. Zamieniaj płytki miejscami, twórz ...
Farma MarzeńFarma Marzeń
Stwórz swoją własną Farmę marzeń online! Nie zwlekaj! Już dzisiaj dołącz do naszej wirtualnej społeczności, podejmij wyzwanie i stań do ...
Obrona królestwaObrona królestwa
Otoczony przez trolle zamek potrzebuje bohatera! Buduj wieże, zbieraj pieniądze, ucz się zaklęć — nie pozwól wrogowi przedostać się do środka! "Obrona ...
Nowa gra
Sally’s Salon – Beauty Secrets. Collector’s Edition

Sally’s Salon – Beauty Secrets. Collector’s Edition
Twoja ulubiona wizażystka Sally powraca, aby zadbać o urodę kobiet na całym świecie podczas poszukiwań utraconej miłości! Dołączysz do niej (i nowego pomocnika François) podczas iście komicznej podróży?
Na czas

Kategorie mini-gier
Poszukiwanie