Alamandi


Brak Oceny...

AlamandiInternetowa gra o przygodach w bajcznym królestwie Alamandii — magiczny świat pełen swobody i lekkości. To bardzo proste znaleźć się tutaj. Wystarczy stworzyć swoją postać. Rozważ wizerunek bohatera, wymyśl oryginalne imię i rozpocznij podróż do magicznego świata Alamandii z jego spektakularnymi krajobrazami i wyjątkową atmosferą.

Nie zdziw się, że będziesz w podróży wraz z innymi graczami w trybie online! Za każdym razem, znajdując się na centralnym placu w nowym mieście, będziecie mogli się poznać, porozmawiać, zapraszać do siebie lub razem uczestniczyć w mini-grach! Każde miasto ma swoje przygody — „Ocalić żółwie”, „Owczy bieg, „Kasyno”, „Kotki i myszki”. Pomyśl, co przyciąga Cię najbardziej!

Im częściej wygrywasz w mini-grach, tym szybciej awansujesz z ligi amatorów, do ligi brązu, a później wyżej i wyżej. Podróżuj, rozmawiaj, zbieraj kryształy wszelkich kolorów i pomnóż swoje bogactwo ukryte w zakładce "Skarby". Zarób więcej monet, aby doskonalić swoje umiejętności i status.

Kliknięcie na avatar Twojej postaci przeniesie Cię w zdobyte przez Ciebie bogactwa. Tutaj możesz zobaczyć swoich gości, przyjaciół, prezenty. Będziesz mógł odświeżyć swoją garderobę, wyposażyć dom i ogród. Jeśli zechcesz, możesz zmienić swój wygląd, wydając na to kilka monet. Zdobyć monety jest bardzo prosto. Wystarczy wygrać w jakiejkolwiek minigrze. Aha, i nie zapomnij łapać przelatujące ptaki! Jest to kolejna wspaniała okazja, aby doładować swoje konto!

W magicznym świecie Alamandii możesz swobodnie przemieszczać się balonem w dowolnym kierunku. Przebywaj w każdym mieście tak długo, jak zechcesz. Wykaż się inteligencją i bierz udział we wszystkich przygodach!

Główne zalety z pełnej wersji gry "Alamandi"


Wymagania systemowe


Alamandi
Alamandi
Alamandi
Inne gry z tej kategorii:
Akhra: SkarbyAkhra: Skarby
Wyprawa w grze typu "Dopasuj 3" po niezliczone skarby w głąb wspaniałego świata Akhry! Znajdź fragmenty zagubionej mapy i ukończ ...
Na zawsze razemNa zawsze razem
Jak wiele można poświęcić w imię miłości? Sprawdź to, grając w jedną z gier w tym zestawieniu — "Herosi Hellady 3: ...
Farma MarzeńFarma Marzeń
Stwórz swoją własną Farmę marzeń online! Nie zwlekaj! Już dzisiaj dołącz do naszej wirtualnej społeczności, podejmij wyzwanie i stań do ...
Lost In NightLost In Night
"Lost in Night" stanowi kolejny krok w grach "połącz 3", gdyż zawiera nowy, trzeci sposób rozgrywki. Zamieniaj płytki miejscami, twórz ...
Obrona królestwaObrona królestwa
Otoczony przez trolle zamek potrzebuje bohatera! Buduj wieże, zbieraj pieniądze, ucz się zaklęć — nie pozwól wrogowi przedostać się do środka! "Obrona ...
Nowa gra
Ciemność i Płomień: Mroczna Strona. Edycja Kolekcjonerska

Ciemność i Płomień: Mroczna Strona. Edycja Kolekcjonerska
Wyrusz w podróż wraz z młodą Alice po mrocznych ziemiach i opuszczonych osadach, grotach i oazach Pustyni Śmierci. Twoim celem jest sam środek opuszczonych ziem. Czeka cię wiele wyzwań, unikanie pułapek i krycie się przed Ciemnością. Czy jesteś gotowy wyruszyć w trudną, ale ekscytującą podróż na drugą stronę?
Ukryte obiekty

Kategorie mini-gier
Poszukiwanie